Kullanıcı Girişi

Online İşlemler Merkezi


Aboneliğinizle ilgili birçok işlemi iki tıkla yapmak mümkün!

Online İşlemler Merkezine nedir?
Doping internet ve telefon hizmetiniz ile ilgili birçok işlemi birkaç tıkla yapabileceğiniz Doping hizmetidir.
Online İşlemler Merkezine ile neler yapabilir?
Doping Online İşlem Merkezi'nde, bilgilerinizi güncelleyebilir, kotanızı sorgulayabilir, faturalarınızı kontrol edebilir, kredi kartı ile faturanızı anında ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir hatta aboneliğiniz ile ilgili olarak konusunda uzman Doping Müşteri Hizmetlerin’den canlı destek alabilirsiniz.
Online işlem merkezine nasıl üye olabilirim?
Online İşlemler Merkezine üye olmak için lütfen tıklayınız
Online işlem merkezine nasıl giriş yapabilirim?
Online İşlemler Merkezine giriş yapmak için size ait olan, sistemde kayıtlı e-posta adresinizi ve şifrenizi ilgili bölümlere girmeniz gerekmektedir.

Doping Online İşlemler Merkezine giriş için lütfen tıklayınız
Online İşlem Merkezine hangi bilgilerimle giriş yapabilirim?
Online İşlem Merkezi’ne başvuruda kullandığınız e- mail adres ve şifre bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Bilgilerinizin eksik olması durumunda Doping OİM yazıp 4730'a SMS göndererek Online İşlemler Merkezi kullanıcı adı ve şifreni anında öğrenebilir ya da 0850 333 0 333 no’lu Doping Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.
Giriş şifresini unuttum. Ne yapmalıyım?
Doping Online İşlemler Merkezi şifrenizi unuttuysanız; Doping OİM yazıp 4730’a SMS göndererek kullanıcı adı ve şifrenizi anında öğrenebilir ya da Online İşlemler Merkezi Şifremi Unuttum butonundan yeni şifre alabilirsiniz.
BAŞA DÖN
aratelefonhemen-basvur