Kullanıcı Girişi

Online İşlemler Merkezi


Aboneliğinizle ilgili birçok işlemi iki tıkla yapmak mümkün!

Online İşlemler Merkezine nedir?
Doping internet ve telefon hizmetiniz ile ilgili birçok işlemi birkaç tıkla yapabileceğiniz Doping hizmetidir.
Online İşlemler Merkezine ile neler yapabilir?
Doping Online İşlem Merkezi'nde, bilgilerinizi güncelleyebilir, kotanızı sorgulayabilir, faturalarınızı kontrol edebilir, kredi kartı ile faturanızı anında ödeyebilir ve otomatik ödeme talimatı verebilir hatta aboneliğiniz ile ilgili olarak konusunda uzman Doping Müşteri Hizmetlerin’den canlı destek alabilirsiniz.
Online işlem merkezine nasıl üye olabilirim?
Online İşlemler Merkezine üye olmak için burayı tıklayarak, açılacak olan sayfadan kayıt ol linkine tıklamanız ve karşınıza çıkacak olan formu doldurmanız gerekmektedir.
Online işlem merkezine nasıl giriş yapabilirim?
Online İşlemler Merkezine burayı tıklayarak giriş yapabilir, size ait olan e posta adresinizi ve şifrenizi yazarak girebilirsiniz.
Online İşlem Merkezine hangi bilgilerimle giriş yapabilirim?
Online İşlem Merkezi’ne başvuruda kullandığınız e- mail adres ve şifre bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Bilgilerinizin eksik olması durumunda 0850 333 0 333 no’lu Doping Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.
Giriş şifresini unuttum. Ne yapmalıyım?
Burayı tıklayarak karşınıza çıkacak olan ekranda şifremi unuttum butonuna basmalısınız. Şifrenizi sizinle paylaşmak için Doping üyeliğinizde kullandığınız e-posta adresinizi yazdıktan sonra şifreniz
BAŞA DÖN