Kullanıcı Girişi

Fiber İnternet


Fiber Doping'den alınır

Fiber nedir?
Ortasında bir kaç kat koruyucu madde ile sarılmış cam olan fiber optik kablolar ile ışık üzerinden bilginin iletildiği yüksek hızlarda internet ve ses hizmeti sunabilen bir teknolojidir. Bu teknoloji ile bakır kablo üzerinden verilen internet hizmetine göre çok daha yüksek hızlarda erişim sağlanabilmektedir.
Fiber tarifelerinde Adil Kullanım Noktası bulunuyor mu?
Evet. Adil kullanım uygulaması, mevcut altyapı kaynaklarının tüm kullanıcılara eşit kalitede hizmet sağlaması amacıyla Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu tarafından 02.07.2012 tarih ve 2012/DK-07/302 nolu kurul kararı ile devreye alınan bir uygulamadır.

Adil Kullanım Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Güncel tarifelerimizi ve bu tarifelere ait AKN’leri görmek için tıklayınız.
Mevcut Doping İnternet abonesi, Fiber hizmetinden faydalanabilir mi?
Evet. Bulunduğunuz bölgede Fiber internet olup olmadığını öğrenmenin en güvenilir yolu 0 850 333 0 333 nolu Doping Müşteri Hizmetlerini arayarak, açık adresinizi paylaşarak hizmet verilebilirlik kontrolü yaptırmaktır. Bu adımda tarife danışmanınız bulunduğunuz adresde fiber hizmeti alıp alamayacağınız konusunda sizi bilgilendirecektir.
Telefon hattı olmayanlar Fiber hizmetinden faydalanabilir mi?
Evet. Sade Doping Fiber İnternet hizmetinden faydalanarak, telefon aboneliği olmadan fiber hızlı internet abonesi olunabilir.
Oturduğum bölgede Fiber internet var mı?
Fiber hizmeti hızlı bir şekilde Türkiye’nin her yerine ulaştırılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Fiber internet olup olmadığını öğrenmenin en güvenilir yolu 0 850 333 0 333 nolu Doping Müşteri Hizmetlerini arayarak, açık adresinizi paylaşarak hizmet verilebilirlik kontrolü yaptırmaktır. Bu adımda tarife danışmanınız bulunduğunuz adresde fiber hizmeti alıp alamayacağınız konusunda sizi bilgilendirecektir.
Fiber aktivasyon süreleri nedir?
Bulunduğunuz adresde fiber hizmeti verilebiliyorsa, abonelik talebi tarafımıza ulaştıktan sonra Doping Fiber için en geç 7 (yedi) işgünü, Sade Doping Fiber için 9 (dokuz) işgünü içerisinde abonelik başlatılacaktır.

Eğer bulunduğunuz adresde hizmet verilemiyorsa, hizmet verilememe sebebi ile birlikte geri bildirimde bulunulacaktır.

Bulunduğunuz bölgede Fiber internet olup olmadığını öğrenmenin en güvenilir yolu 0 850 333 0 333 nolu Doping Müşteri Hizmetlerini arayarak, açık adresinizi paylaşarak hizmet verilebilirlik kontrolü yaptırmaktır. Bu adımda tarife danışmanınız bulunduğunuz adresde fiber hizmeti alıp alamayacağınız konusunda sizi bilgilendirecektir.
BAŞA DÖN
aratelefonhemen-basvur