Kullanıcı Girişi
Doping İnternetDoping İnternet

Doping İnternet Kampanyası

8 Mbps'e kadar Sınırsız İnternet, Ayda Sadece 49,99 TL!
Üstelik dileyene orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu hediye!

Doping İnternet Kampanyası

8 Mbps'e kadar Sınırsız İnternet, Ayda Sadece 49,99 TL!
Üstelik dileyene orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu hediye!

Doping ile limitsiz internet keyfini çıkartın!
Doping’ten 49,99TL’den başlayan fiyatlarla avantajlı sınırsız internet! 24 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle ve fatura sürprizi yaşamadan internet sahibi olmak çok kolay! Üstelik bağlantı ücreti hediye! Başvurun, hemen sizi arayalım. Üstelik başka işletmeciden Millenicom’a geçişlerde 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden!

İnternetKampanyasız ÜcretKampanyalı Ücret
71 TL49,99 TL
75 TL51,99 TL
Kampanyasız ÜcretKampanyalı Ücret
150 TLBEDAVA
Biz sizi arayalım
Sizinle iletişim kurabileceğimiz telefon numarası.
 • Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 13 Haziran 2016 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyalı fiyatlar 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya sadece başvurusunu yeni yapmış olan Doping İnternet aboneler için geçerli olup, taahhüt süresi içindeki mevcut Doping İnternet aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında telefon hizmeti için 20 TL ve internet hizmeti için 96 TL olan aktivasyon hizmet ücreti hediyedir.
 • Kampanya kapsamında tercih edilmesi durumunda 150 TL değerindeki orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunun aktive edilebilmesi için internet aktivasyonundan sonra gönderilecek SMS içerisindeki şifrenin ilgili linke girilmesi gerekmektedir. Şifre 5 gün boyunca oyunun yüklenceği linke girilmezse iptal olacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşteri tercih ettiği taktirde ücretsiz olarak sunulan orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.
 • Talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti tercihe göre 24 ayda 7 TL ya da peşin 165 TL, ADSL modem tercih edilmesi durumunda ise modem ücreti tercihe göre 24 ayda 4 TL ya da peşin 85 TL olmak üzere faturaya yansıtılacaktır.
 • Tarifelerde belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet alınır.
 • Adil Kulanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
 • Abonenin kullanımında olan ancak Millenicom tarafından temin edilmemiş olan modemlerde oluşan arıza ve modem kaynaklı bağlantı sorunlarından Millenicom sorumlu değildir.
 • Millenicom tarafından temin edilen modemlerde ise Millenicom, cihazın ayıbından 24 (yirmi dört) aylık garanti süresince sorumlu olacaktır.
 • Millenicom tarafından temin edilen modemin; aboneye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verememesi durumunda abone kendisine teslim edilmiş olan modem’i en geç 7 (yedi) gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda Millenicom’a iade etmelidir.
 • Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aboneliğinin 24 aylık süre dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.
 • Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan bir internet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır.
 • Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 9,9 TL'dir.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Abone’nin seçtiği tarife üzerinden Millenicom tarafından hesaplanarak, Telefon ve İnternet Hizmetleri için Hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır.
Doping Birarada Kampanyası Ön Bilgilendirme ve Başvuru Formu için tıklayınız
Kampanyanın kapsamı nedir?
Kampanyadan 13 Haziran 2016 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında belirtilen sürelerde abonelik sözü veren bireysel müşteriler yararlanabilir. Kampanya kapsamında internet bağlantı ücreti hediyedir. Modem talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti tercihe göre 24 ayda 7 TL ya da peşin 165 TL, ADSL modem tercih edilmesi durumunda ise modem ücreti tercihe göre 24 ayda 4 TL ya da peşin 85 TL olmak üzere faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan internet paketlerinde yer alan hızlar, bulunduğunuz bölgede ki altyapıya göre değişkenlik gösterebilir.
Kampanya kapsamında başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişim sebebiyle ödemem gereken 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli nasıl karşılanacak?
Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa veya info@doping.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan avajantajlar nelerdir?
Kampanya kapsamında internet ve telefon hizmet bedelleri 24 ay sabit fiyat garantisinde olup internet ve telefon bağlantı ücretleri hediyedir. Kampanya kapsamında abonenin başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişi sebebiyle ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır.
Kampanyadan kimler faydalanabilir?
Kampanya sadece yeni Doping aboneleri için geçerlidir. Mevcut Doping İnternet abonesi bu kampanyadan yararlanamaz.
Kampanyadan faydalanmak için nereye başvurmalıyım?
Kampanyaya başvuru sayfasında bulunan formu doldurarak, 4730’a “Doping Abone” yazıp kısa mesaj yollayarak veya 0850 333 0 333 nolu Doping Müşteri hizmetlerini arayarak başvurabilirsiniz.
Kampanyaya katıldım, şimdi ne olacak?
Doping Müşteri Hizmetleri’nden tarife danışmanınız sizi 24 saat içinde arayacaktır. Seçmiş olduğunuz tarife ve abonelik süreciniz ile ilgili sizi bilgilendirerek, abonelik sürecinizi onayınız ile birlikte başlatacaktır. Tarife danışmanımız aynı zamanda tüm süreç için sizi bilgilendirecektir.
Kampanya kapsamında hangi ücretleri ödeyeceğim?
Taahhütlü paketler için seçilen tarifenin aylık abonelik bedeli taahhüt süreniz boyunca faturanıza yansıtılır. Kampanya kapsamında internet bağlantı ücreti hediyedir. Modem talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti tercihe göre 24 ayda 7 TL ya da peşin 165 TL, ADSL modem tercih edilmesi durumunda ise modem ücreti tercihe göre 24 ayda 4 TL ya da peşin 85 TL olmak üzere faturaya yansıtıır.
Kampanya da telefonsuz internet hizmetinden faydalanabilir miyim?
Evinde sabit telefon kullanmak istemeyen tüm müşterilerimiz telefonsuz internet hizmetinden faydalanabilmektedir. Telefonsuz internet kampanyalarımıza ait detayları ve paket seçenekleri için lütfen tıklayınız.
Hizmet başladıktan sonra gelecek olan ilk faturamda hangi ek ücretler yer alacak?
Aboneliğinizin başlangıcında size ulaşacak ilk faturanız, abone olduğunuz ayın son günü kesilecektir. Bu faturanız, abone olduğunuz ay boyunca almış olduğunuz hizmet ücretlerini içerecektir. Kampanya kapsamında modem talep edildiyse, modem taksidi ilk ilk faturaya yansıtılacaktır. Ayrıca abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
Adil Kullanım Noktası nedir? Aldığım hizmeti nasıl etkiler?
Adil kullanım uygulaması, mevcut altyapı kaynaklarının tüm kullanıcılara eşit kalitede hizmet sağlaması amacıyla Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu tarafından 02.07.2012 tarih ve 2012/DK-07/302 nolu kurul kararı ile devreye alınan bir uygulamadır.

Adil Kullanım Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
Modem kurulumunu nasıl yapacağım?
Modem kurulumunu gerçekleştirmek için kablo bağlantılarını doğru yaptığınızdan emin olduktan sonra modeminizin markasına göre kablosuz ağ ayarlarını gerçekleştirmelisiniz.

Airties 5444 marka modem kurulum dökümanı için tıklayın.
Airties 5650 marka modem kurulum dökümanı için tıklayın.
Modem kurulum videoları için tıklayın.
Hizmet başladıktan sonra karşılaşacağım sorunlar için nasıl yardım alabilirim?
Doping aboneliğiniz süresince en çok ihtiyacınız olan konularda Doping Asistan hizmetinden faydalanabilir, daha detaylı konular için Online İşlemler Merkezine üye olarak kullanım bilgilerinize erişerek canlı destek alabilirsiniz.
Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi iptal edersem ne olur?
Taahhüt süreniz bitmeden abonelik iptal edildiğinde, kampanya kapsamında sunulan indirimler tahsil edilir. Ancak kampanya kapsamında tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük kısım dikkate alınır.

Taahhüt kapsamında internet hizmeti için sağlanan bağlantı ücretleri, varsa modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazında sağlanan hizmetler kapsamında indirim ücretleri son faturanızda yer alır.
Kampanya da telefonsuz internet hizmetinden faydalanabilir miyim?
Kampanya kapsamında tabloda yer alan kampanyalı fiyatlara aylık +8 TL ek ücret yansıtılarak telefonsuz internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Devre hazırlama ücreti ve/veya geçiş ücreti alınmamaktadır. Telefonsuz Doping İnternet kampanyaları için tıklayınız
Kota aşımı yaparsam ne olur?
Kotalı tarifeler seçildiği taktirde kota aşım ücreti ayrıca futuralandırılacaktır. Kota aşım ücreti her 1 MB başına 0,01245 TL’dir. Kampanya kapsamında kotalı paketler için maksimum fatura tutarı (erişim ücreti + kota) 49,99 TL’dir. Kota kullanım miktarına ait bilgiler SMS olarak gönderilmektedir.
Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu için başvuru süreci ve kullanım koşulları nelerdir?
Kampanya kapsamında internet hizmeti için başvurmuş abonelere, tercih ettikleri taktirde orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu ücretsiz olarak sunulacaktır.

Kampanya kapsamında abonelik başvurusu yapıldıktan sonra ilk olarak abonenin internet aktivasyonu gerçekleştirilecek ve daha sonrasında talep eden abonelere Fifa 2016 oyununun bilgisayara yüklenmesi için gerekli oyun şifresi SMS yolu ile Millenicom tarafından gönderilecektir. SMS ile gönderilecek oyun şifresi sadece 1 defa kullanılabilir.

Oyunun aktive edilmesi için ilgili linke oyun şifresinin girilmesi ve yükleme adımlarının tamamlanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu stoklar ile sınırlıdır.
Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunununu nasıl bilgisayarıma yükleyeceğim?
Kampanya kapsamında tercih edildiği taktirde ücretsiz olarak sunulacak orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu; internet aktivasyonundan sonra Millenicom tarafından gönderilecek SMS metni içerisindeki oyun şifresi kullanılarak bilgisayara yüklenecektir.

Oyunun bilgisayara yüklenmesi için gerekli adımlar aşağıdaki gibidir.

 1. Voidu'ya üye ol. https://voidu.com/auth/register
 2. Fifa 2016 bilgisayar oyununu sepetine ekle.
 3. Sepet sayfasına git. https://voidu.com/basket
 4. Sol altta bulunan alana Millenicom tarafından gönderilen oyun şifresini kopyala ve 'Tamam' butonuna, daha sonra da 'Alışverişi tamamla' butonuna tıkla.
 5. Siparişlerim sayfasında git.https://voidu.com/siparislerim
 6. Burada bulunan “Ürün Bilgilerim” butonuna tıkla ve sayfadaki yönlendirmeleri takip ederek oyunu bilgisayarına yükle.


Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
Oyunun bilgisayara yüklenemesi esnasında yaşanacak olası sorunlar konusunda nereden destek alacağım?
Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan Fifa 2016 oyununun bilgisayara yüklenmesi esnasında karşılaşılacak sorunlar için destek@voidu.com adlı destek adresine mail atılması gerekmektedir.
Kampanya ve Başvuru

Doping ile limitsiz internet keyfini çıkartın!
Doping’ten 49,99TL’den başlayan fiyatlarla avantajlı sınırsız internet! 24 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle ve fatura sürprizi yaşamadan internet sahibi olmak çok kolay! Üstelik bağlantı ücreti hediye! Başvurun, hemen sizi arayalım. Üstelik başka işletmeciden Millenicom’a geçişlerde 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden!

İnternetKampanyasız ÜcretKampanyalı Ücret
71 TL49,99 TL
75 TL51,99 TL
Kampanyasız ÜcretKampanyalı Ücret
150 TLBEDAVA
Biz sizi arayalım
Sizinle iletişim kurabileceğimiz telefon numarası.
Kampanya Koşulları
 • Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 13 Haziran 2016 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyalı fiyatlar 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya sadece başvurusunu yeni yapmış olan Doping İnternet aboneler için geçerli olup, taahhüt süresi içindeki mevcut Doping İnternet aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında telefon hizmeti için 20 TL ve internet hizmeti için 96 TL olan aktivasyon hizmet ücreti hediyedir.
 • Kampanya kapsamında tercih edilmesi durumunda 150 TL değerindeki orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunun aktive edilebilmesi için internet aktivasyonundan sonra gönderilecek SMS içerisindeki şifrenin ilgili linke girilmesi gerekmektedir. Şifre 5 gün boyunca oyunun yüklenceği linke girilmezse iptal olacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşteri tercih ettiği taktirde ücretsiz olarak sunulan orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.
 • Talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti tercihe göre 24 ayda 7 TL ya da peşin 165 TL, ADSL modem tercih edilmesi durumunda ise modem ücreti tercihe göre 24 ayda 4 TL ya da peşin 85 TL olmak üzere faturaya yansıtılacaktır.
 • Tarifelerde belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet alınır.
 • Adil Kulanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
 • Abonenin kullanımında olan ancak Millenicom tarafından temin edilmemiş olan modemlerde oluşan arıza ve modem kaynaklı bağlantı sorunlarından Millenicom sorumlu değildir.
 • Millenicom tarafından temin edilen modemlerde ise Millenicom, cihazın ayıbından 24 (yirmi dört) aylık garanti süresince sorumlu olacaktır.
 • Millenicom tarafından temin edilen modemin; aboneye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verememesi durumunda abone kendisine teslim edilmiş olan modem’i en geç 7 (yedi) gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda Millenicom’a iade etmelidir.
 • Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aboneliğinin 24 aylık süre dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.
 • Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan bir internet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır.
 • Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 9,9 TL'dir.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Abone’nin seçtiği tarife üzerinden Millenicom tarafından hesaplanarak, Telefon ve İnternet Hizmetleri için Hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır.
Doping Birarada Kampanyası Ön Bilgilendirme ve Başvuru Formu için tıklayınız
Sıkça Sorulan Sorular
Kampanyanın kapsamı nedir?
Kampanyadan 13 Haziran 2016 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında belirtilen sürelerde abonelik sözü veren bireysel müşteriler yararlanabilir. Kampanya kapsamında internet bağlantı ücreti hediyedir. Modem talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti tercihe göre 24 ayda 7 TL ya da peşin 165 TL, ADSL modem tercih edilmesi durumunda ise modem ücreti tercihe göre 24 ayda 4 TL ya da peşin 85 TL olmak üzere faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan internet paketlerinde yer alan hızlar, bulunduğunuz bölgede ki altyapıya göre değişkenlik gösterebilir.
Kampanya kapsamında başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişim sebebiyle ödemem gereken 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli nasıl karşılanacak?
Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa veya info@doping.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan avajantajlar nelerdir?
Kampanya kapsamında internet ve telefon hizmet bedelleri 24 ay sabit fiyat garantisinde olup internet ve telefon bağlantı ücretleri hediyedir. Kampanya kapsamında abonenin başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişi sebebiyle ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır.
Kampanyadan kimler faydalanabilir?
Kampanya sadece yeni Doping aboneleri için geçerlidir. Mevcut Doping İnternet abonesi bu kampanyadan yararlanamaz.
Kampanyadan faydalanmak için nereye başvurmalıyım?
Kampanyaya başvuru sayfasında bulunan formu doldurarak, 4730’a “Doping Abone” yazıp kısa mesaj yollayarak veya 0850 333 0 333 nolu Doping Müşteri hizmetlerini arayarak başvurabilirsiniz.
Kampanyaya katıldım, şimdi ne olacak?
Doping Müşteri Hizmetleri’nden tarife danışmanınız sizi 24 saat içinde arayacaktır. Seçmiş olduğunuz tarife ve abonelik süreciniz ile ilgili sizi bilgilendirerek, abonelik sürecinizi onayınız ile birlikte başlatacaktır. Tarife danışmanımız aynı zamanda tüm süreç için sizi bilgilendirecektir.
Kampanya kapsamında hangi ücretleri ödeyeceğim?
Taahhütlü paketler için seçilen tarifenin aylık abonelik bedeli taahhüt süreniz boyunca faturanıza yansıtılır. Kampanya kapsamında internet bağlantı ücreti hediyedir. Modem talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti tercihe göre 24 ayda 7 TL ya da peşin 165 TL, ADSL modem tercih edilmesi durumunda ise modem ücreti tercihe göre 24 ayda 4 TL ya da peşin 85 TL olmak üzere faturaya yansıtıır.
Kampanya da telefonsuz internet hizmetinden faydalanabilir miyim?
Evinde sabit telefon kullanmak istemeyen tüm müşterilerimiz telefonsuz internet hizmetinden faydalanabilmektedir. Telefonsuz internet kampanyalarımıza ait detayları ve paket seçenekleri için lütfen tıklayınız.
Hizmet başladıktan sonra gelecek olan ilk faturamda hangi ek ücretler yer alacak?
Aboneliğinizin başlangıcında size ulaşacak ilk faturanız, abone olduğunuz ayın son günü kesilecektir. Bu faturanız, abone olduğunuz ay boyunca almış olduğunuz hizmet ücretlerini içerecektir. Kampanya kapsamında modem talep edildiyse, modem taksidi ilk ilk faturaya yansıtılacaktır. Ayrıca abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
Adil Kullanım Noktası nedir? Aldığım hizmeti nasıl etkiler?
Adil kullanım uygulaması, mevcut altyapı kaynaklarının tüm kullanıcılara eşit kalitede hizmet sağlaması amacıyla Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu tarafından 02.07.2012 tarih ve 2012/DK-07/302 nolu kurul kararı ile devreye alınan bir uygulamadır.

Adil Kullanım Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
Modem kurulumunu nasıl yapacağım?
Modem kurulumunu gerçekleştirmek için kablo bağlantılarını doğru yaptığınızdan emin olduktan sonra modeminizin markasına göre kablosuz ağ ayarlarını gerçekleştirmelisiniz.

Airties 5444 marka modem kurulum dökümanı için tıklayın.
Airties 5650 marka modem kurulum dökümanı için tıklayın.
Modem kurulum videoları için tıklayın.
Hizmet başladıktan sonra karşılaşacağım sorunlar için nasıl yardım alabilirim?
Doping aboneliğiniz süresince en çok ihtiyacınız olan konularda Doping Asistan hizmetinden faydalanabilir, daha detaylı konular için Online İşlemler Merkezine üye olarak kullanım bilgilerinize erişerek canlı destek alabilirsiniz.
Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi iptal edersem ne olur?
Taahhüt süreniz bitmeden abonelik iptal edildiğinde, kampanya kapsamında sunulan indirimler tahsil edilir. Ancak kampanya kapsamında tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük kısım dikkate alınır.

Taahhüt kapsamında internet hizmeti için sağlanan bağlantı ücretleri, varsa modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazında sağlanan hizmetler kapsamında indirim ücretleri son faturanızda yer alır.
Kampanya da telefonsuz internet hizmetinden faydalanabilir miyim?
Kampanya kapsamında tabloda yer alan kampanyalı fiyatlara aylık +8 TL ek ücret yansıtılarak telefonsuz internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Devre hazırlama ücreti ve/veya geçiş ücreti alınmamaktadır. Telefonsuz Doping İnternet kampanyaları için tıklayınız
Kota aşımı yaparsam ne olur?
Kotalı tarifeler seçildiği taktirde kota aşım ücreti ayrıca futuralandırılacaktır. Kota aşım ücreti her 1 MB başına 0,01245 TL’dir. Kampanya kapsamında kotalı paketler için maksimum fatura tutarı (erişim ücreti + kota) 49,99 TL’dir. Kota kullanım miktarına ait bilgiler SMS olarak gönderilmektedir.
Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu için başvuru süreci ve kullanım koşulları nelerdir?
Kampanya kapsamında internet hizmeti için başvurmuş abonelere, tercih ettikleri taktirde orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu ücretsiz olarak sunulacaktır.

Kampanya kapsamında abonelik başvurusu yapıldıktan sonra ilk olarak abonenin internet aktivasyonu gerçekleştirilecek ve daha sonrasında talep eden abonelere Fifa 2016 oyununun bilgisayara yüklenmesi için gerekli oyun şifresi SMS yolu ile Millenicom tarafından gönderilecektir. SMS ile gönderilecek oyun şifresi sadece 1 defa kullanılabilir.

Oyunun aktive edilmesi için ilgili linke oyun şifresinin girilmesi ve yükleme adımlarının tamamlanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu stoklar ile sınırlıdır.
Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunununu nasıl bilgisayarıma yükleyeceğim?
Kampanya kapsamında tercih edildiği taktirde ücretsiz olarak sunulacak orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu; internet aktivasyonundan sonra Millenicom tarafından gönderilecek SMS metni içerisindeki oyun şifresi kullanılarak bilgisayara yüklenecektir.

Oyunun bilgisayara yüklenmesi için gerekli adımlar aşağıdaki gibidir.

 1. Voidu'ya üye ol. https://voidu.com/auth/register
 2. Fifa 2016 bilgisayar oyununu sepetine ekle.
 3. Sepet sayfasına git. https://voidu.com/basket
 4. Sol altta bulunan alana Millenicom tarafından gönderilen oyun şifresini kopyala ve 'Tamam' butonuna, daha sonra da 'Alışverişi tamamla' butonuna tıkla.
 5. Siparişlerim sayfasında git.https://voidu.com/siparislerim
 6. Burada bulunan “Ürün Bilgilerim” butonuna tıkla ve sayfadaki yönlendirmeleri takip ederek oyunu bilgisayarına yükle.


Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
Oyunun bilgisayara yüklenemesi esnasında yaşanacak olası sorunlar konusunda nereden destek alacağım?
Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan Fifa 2016 oyununun bilgisayara yüklenmesi esnasında karşılaşılacak sorunlar için destek@voidu.com adlı destek adresine mail atılması gerekmektedir.
BAŞA DÖN