Kullanıcı Girişi
DopingDoping

Doping'de Engel Yok Kampanyası

İnternet sahibi olmak artık çok kolay! Şimdi hemen başvur!
Doping İnternet avantajlı fiyatlarından faydalan!

Doping'de Engel Yok Kampanyası

İnternet sahibi olmak artık çok kolay! Şimdi hemen başvur!
Doping İnternet avantajlı fiyatlarından faydalan!

Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına özel fiyatlarla internete sahibi ol! Üstelik internet için 192 TL olan bağlantı ücretlerini ödemeden!
Hemen başvur! Doping yetkilisi arasın! Başka işletmeciden Millenicom’a geçişlerde 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden!

İnternetKampanyasız ÜcretKampanyalı Ücret
77 TL46,90 TL
81 TL53,90 TL
105 TL58,90 TL
77 TL46,90 TL
84 TL53,90 TL
89 TL58,90 TL
119 TL68,90 TL
149 TL83,90 TL
179 TL98,90 TL
Biz sizi arayalım
Sizinle iletişim kurabileceğimiz telefon numarası.
 • Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 02 Aralık 2016 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyalı fiyatlar 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya sadece başvurusunu yeni yapmış olan aşağıda belirtilen koşulları sağlayan Engelli, Gazi ve Şehit Yakını kullanıcılar için geçerli olup, taahhüt süresi içindeki mevcut Doping İnternet aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında telefon hizmeti için 20 TL ve internet hizmeti için 192 TL olan aktivasyon hizmet ücreti hediyedir.
 • Kampanya kapsamında işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.
 • Talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti 24 ayda 5 TL veya peşin 120 TL, ADSL modem ücreti 24 ayda 3 TL veya peşin 72 TL olmak üzere faturaya yansıtılacaktır.
 • Doping Fiber İnternet, Fiber alt yapısının bulunduğu lokasyonlarda sunulmaktadır.
 • Tarifelerde belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet alınır.
 • Adil Kulanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
 • FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır. Abonenin kullanımında olan ancak Millenicom tarafından temin edilmemiş olan modemlerde oluşan arıza ve modem kaynaklı bağlantı sorunlarından Millenicom sorumlu değildir.
 • Millenicom tarafından temin edilen modemlerde ise Millenicom, cihazın ayıbından 24 (yirmi dört) aylık garanti süresince sorumlu olacaktır.
 • Millenicom tarafından temin edilen modemin; aboneye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verememesi durumunda abone kendisine teslim edilmiş olan modem’i en geç 7 (yedi) gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda Millenicom’a iade etmelidir. Modemin Millenicom’a teslimi abonenin sorumluluğundadır.
 • Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aboneliğinin 24 aylık süre dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.
 • FTTH alt yapısındaki aboneler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan modemi 20 gün içinde Aras Kargo'nun herhangi bir şubesine Millenicom ödemeli olarak iade etmelidir. Cihazın iade edilmemesi durumunda, cihaz tesliminde imzalatılan tutanakta yer alan ücretler abonenin son faturasına yansıyacaktır.
 • Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan bir internet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır.
 • Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 14,90 TL'dir.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Abone’nin seçtiği tarife üzerinden Millenicom tarafından hesaplanarak, Telefon ve İnternet Hizmetleri için Hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır.
Engelli kullanıcıların başvuru koşulları:
 • Engelli kullanıcılar için kampanyamız özürlülük oranı %40 ve üzeri olanlar için geçerli olacaktır.
 • Bu paketlere başvuruda bulunulacak her TC kimlik no için bir paket satışına izin verilecektir.
 • Engelli müşterilerin kendileri başvurabileceği gibi, 1. derece yakınları (anne, baba veya çocuk) da başvurabilir.
 • Başvuru sırasında istenen belgeler:

  1. T.C. Nüfus Cüzdanı
  2. Özürlü Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu
  3. Başvuru yapan 1. derece yakını ise, başvuru yapan kişiye ait T.C. Nüfus Cüzdanı
Gazi ve Şehit Yakınları için başvuru koşulları:
 • İndirimden yararlanmak isteyen gazi/şehit eşi son kullanıcılar veya gazinin/şehidin birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) başvuruda bulunabilir.
 • Başvuru sırasında istenen belgeler:

  1. Emekli sandığı serbest kartı
  2. Gazi/şehit eşi nüfus cüzdanı
  3. Başvuru yapan gazi/şehidin 1. derece yakını, başvuruyu yapanın nüfus cüzdanı


Doping'de Engel Yok Kampanyası Abonelik Ön Bilgilendirme ve Başvuru Formu için tıklayınız
Kampanya kapsamı nedir?
Kampanyadan 02 Aralık 2016 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında belirtilen sürelerde abonelik sözü veren bireysel müşteriler yararlanabilir. Kampanya kapsamında internet ve telefon bağlantı ücretleri hediyedir. Modem talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti 24 ayda 5 TL veya peşin 120 TL, ADSL modem ücreti 24 ayda 3 TL veya peşin 72 TL olmak üzere faturaya yansıtılır. Kampanya kapsamında sunulan internet ve telefon paketlerinde yer alan hızlar, bulunduğunuz bölgede ki altyapıya göre değişkenlik gösterebilir. Doping'de Engel Yok kampanyası, aşağıda belirtilen koşulları sağlayan Engelli, Gazi ve Şehit Yakını kullanıcılar için geçerlidir. Engelli kullanıcıların başvuru koşulları: Engelli kullanıcılar için kampanyamız özürlülük oranı %40 ve üzeri olanlar için geçerli olacaktır. Bu paketlere başvuruda bulunulacak her TC kimlik no için bir paket satışına izin verilecektir. Engelli müşterilerin kendileri başvurabileceği gibi, 1. derece yakınları (anne, baba veya çocuk) da başvurabilir. Gazi ve Şehit Yakınları için başvuru koşulları: İndirimden yararlanmak isteyen gazi/şehit eşi son kullanıcılar veya gazinin/şehidin birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) başvuruda bulunabilir. Engelli kullanıcılar için kampanyamız özürlülük oranı %40 ve üzeri olanlar için geçerli olacaktır. Bu paketlere başvuruda bulunulacak her TC kimlik no için bir paket satışına izin verilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan avajantajlar nelerdir?
Kampanya kapsamında internet ve telefon hizmet bedelleri 24 ay sabit fiyat garantisinde olup internet ve telefon bağlantı ücretleri hediyedir. Kampanya kapsamında abonenin başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişi sebebiyle ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır.
Oturduğum bölgede Fiber internet var mı?
Bulunduğunuz bölgede Fiber internet olup olmadığını öğrenmenin en güvenilir yolu 0 850 333 0 333 nolu Doping Müşteri Hizmetlerini arayarak, açık adresinizi paylaşarak hizmet verilebilirlik kontrolü yaptırmaktır. Bu adımda tarife danışmanınız bulunduğunuz adresde fiber hizmeti alıp alamayacağınız konusunda sizi bilgilendirecektir.
Kampanyadan faydalanmak için nereye başvurmalıyım?
Kampanyaya başvuru sayfasında bulunan formu doldurarak, 4730’a “Doping Abone” yazıp kısa mesaj yollayarak veya 0850 333 0 333 nolu Doping Müşteri hizmetlerini arayarak başvurabilirsiniz.
Kampanyaya başvurmak için gerekli evraklar nelerdir?
 • Abonelik Sözleşmesi
 • Kampanya Başvuru Formu
 • İnternet - İşletmeci Değiştirme Formu
 • Telefon – İptal Formu
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Engelli kullanıcılar için başvuru sırasında istenen belgeler:
 • T.C. Nüfus Cüzdanı
 • Özürlü Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu
 • Başvuru yapan 1. derece yakını ise, başvuru yapan kişiye ait T.C. Nüfus Cüzdanı

Gazi ve Şehit Yakınları için başvuru sırasında istenen belgeler:
 • Emekli sandığı serbest kartı
 • Gazi/şehit eşi nüfus cüzdanı için
 • Başvuru yapan gazi/şehidin 1. derece yakını, başvuruyu yapanın nüfus cüzdanı
Kampanya kapsamında başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişim sebebiyle ödemem gereken 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli nasıl karşılanacak?
Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa veya info@doping.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.
Zaten Doping abonesiyim, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?
Bu kampanya mevcut abonelerimiz için geçerli değildir. Mevcut abonelerimiz için hazırladığımız teklifleri öğrenmek için 0850 333 0 333 nolu Doping Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Kampanya başvurusu yaptım şimdi ne olacak?
Doping Müşteri Hizmetleri’nden tarife danışmanınız sizi 24 saat içinde arayacaktır. Seçmiş olduğunuz tarife ve abonelik süreciniz ile ilgili sizi bilgilendirerek, abonelik sürecinizi onayınız ile birlikte başlatacaktır. Tarife danışmanımız aynı zamanda tüm süreç için sizi bilgilendirecektir.
Kampanya kapsamında hangi ücretleri ödeyeceğim?
İnternet ve Telefon hizmetleri için seçilen tarifelerin aylık abonelik bedelleri 24 ay sabit olarak faturanıza yansıtılır. Ayrıca telefon hizmeti için ay içerisinde yapmış olduğunuz bedava dakikalar dışında kalan kısım ücretlendirilir. Kampanya kapsamında internet ve telefon bağlantı ücreti hediyedir. Modem talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti 24 ayda 5 TL veya peşin 120 TL, ADSL modem ücreti 24 ayda 3 TL veya peşin 72 TL olmak üzere faturaya yansıtılır.
Hizmet başladıktan sonra gelecek olan ilk faturamda hangi ek ücretler yer alacak?
Aboneliğinizin başlangıcında size ulaşacak ilk faturanız, abone olduğunuz ayın son günü kesilecektir. Bu faturanız, abone olduğunuz ay boyunca almış olduğunuz hizmet ücretlerini içerecektir. Kampanya kapsamında modem talep edildiyse, modem taksidi ilk ilk faturaya yansıtılacaktır. Ayrıca abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
Adil Kullanım Noktası nedir? Aldığım hizmeti nasıl etkiler?
Adil kullanım uygulaması, mevcut altyapı kaynaklarının tüm kullanıcılara eşit kalitede hizmet sağlaması amacıyla Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu tarafından 02.07.2012 tarih ve 2012/DK-07/302 nolu kurul kararı ile devreye alınan bir uygulamadır.

Adil Kullanım Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
Modem kurulumunu nasıl yapacağım?
Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz modemlerimiz tak-kullan teknolojisine sahiptir. Tak kullan modeminizi çalıştırmanız ve internet hizmetini almanız için modeminizin kablolarını takmanız yeterlidir.

Ayarlar ile uğraşmanıza gerek olmadan, size ait olan kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak yüklenir ve internetiniz kullanıma hazır hale gelir.

Kurulumla ilgili video ve destek dökümanlarına www.doping.com.tr web adresimizdeki Destek > Modem Kurulumu bölümünden ulaşabilirsiniz.

Zyxel VMG1312-B10D marka VDSL/Fiber modem kurulum dökümanı için tıklayın.
Zyxel P-1302-T10D marka ADSL modem kurulum dökümanı için tıklayın.
Modem kurulum videoları için tıklayın.
Hizmet başladıktan sonra karşılaşacağım sorunlar için nasıl yardım alabilirim?
Doping aboneliğiniz süresince en çok ihtiyacınız olan konularda Doping Asistan hizmetinden faydalanabilir, daha detaylı konular için Online İşlemler Merkezine üye olarak kullanım bilgilerinize erişerek canlı destek alabilirsiniz.
Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi iptal edersem ne olur?
Taahhüt süreniz bitmeden abonelik iptal edildiğinde, kampanya kapsamında sunulan indirimler tahsil edilir. Ancak kampanya kapsamında tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük kısım dikkate alınır. Taahhüt kapsamında internet hizmeti için sağlanan bağlantı ücretleri, varsa modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazında sağlanan hizmetler kapsamında indirim ücretleri son faturanızda yer alır.
Kampanya ve Başvuru
Biz sizi arayalım
Sizinle iletişim kurabileceğimiz telefon numarası.

Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına özel fiyatlarla internete sahibi ol! Üstelik internet için 192 TL olan bağlantı ücretlerini ödemeden!
Hemen başvur! Doping yetkilisi arasın! Başka işletmeciden Millenicom’a geçişlerde 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden!

İnternetKampanyasız ÜcretKampanyalı Ücret
77 TL46,90 TL
81 TL53,90 TL
105 TL58,90 TL
77 TL46,90 TL
84 TL53,90 TL
89 TL58,90 TL
119 TL68,90 TL
149 TL83,90 TL
179 TL98,90 TL
Kampanya Koşulları
 • Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 02 Aralık 2016 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyalı fiyatlar 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya sadece başvurusunu yeni yapmış olan aşağıda belirtilen koşulları sağlayan Engelli, Gazi ve Şehit Yakını kullanıcılar için geçerli olup, taahhüt süresi içindeki mevcut Doping İnternet aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında telefon hizmeti için 20 TL ve internet hizmeti için 192 TL olan aktivasyon hizmet ücreti hediyedir.
 • Kampanya kapsamında işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.
 • Talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti 24 ayda 5 TL veya peşin 120 TL, ADSL modem ücreti 24 ayda 3 TL veya peşin 72 TL olmak üzere faturaya yansıtılacaktır.
 • Doping Fiber İnternet, Fiber alt yapısının bulunduğu lokasyonlarda sunulmaktadır.
 • Tarifelerde belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet alınır.
 • Adil Kulanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
 • FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır. Abonenin kullanımında olan ancak Millenicom tarafından temin edilmemiş olan modemlerde oluşan arıza ve modem kaynaklı bağlantı sorunlarından Millenicom sorumlu değildir.
 • Millenicom tarafından temin edilen modemlerde ise Millenicom, cihazın ayıbından 24 (yirmi dört) aylık garanti süresince sorumlu olacaktır.
 • Millenicom tarafından temin edilen modemin; aboneye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verememesi durumunda abone kendisine teslim edilmiş olan modem’i en geç 7 (yedi) gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda Millenicom’a iade etmelidir. Modemin Millenicom’a teslimi abonenin sorumluluğundadır.
 • Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aboneliğinin 24 aylık süre dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.
 • FTTH alt yapısındaki aboneler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan modemi 20 gün içinde Aras Kargo'nun herhangi bir şubesine Millenicom ödemeli olarak iade etmelidir. Cihazın iade edilmemesi durumunda, cihaz tesliminde imzalatılan tutanakta yer alan ücretler abonenin son faturasına yansıyacaktır.
 • Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan bir internet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır.
 • Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 14,90 TL'dir.
 • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Abone’nin seçtiği tarife üzerinden Millenicom tarafından hesaplanarak, Telefon ve İnternet Hizmetleri için Hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır.
Engelli kullanıcıların başvuru koşulları:
 • Engelli kullanıcılar için kampanyamız özürlülük oranı %40 ve üzeri olanlar için geçerli olacaktır.
 • Bu paketlere başvuruda bulunulacak her TC kimlik no için bir paket satışına izin verilecektir.
 • Engelli müşterilerin kendileri başvurabileceği gibi, 1. derece yakınları (anne, baba veya çocuk) da başvurabilir.
 • Başvuru sırasında istenen belgeler:

  1. T.C. Nüfus Cüzdanı
  2. Özürlü Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu
  3. Başvuru yapan 1. derece yakını ise, başvuru yapan kişiye ait T.C. Nüfus Cüzdanı
Gazi ve Şehit Yakınları için başvuru koşulları:
 • İndirimden yararlanmak isteyen gazi/şehit eşi son kullanıcılar veya gazinin/şehidin birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) başvuruda bulunabilir.
 • Başvuru sırasında istenen belgeler:

  1. Emekli sandığı serbest kartı
  2. Gazi/şehit eşi nüfus cüzdanı
  3. Başvuru yapan gazi/şehidin 1. derece yakını, başvuruyu yapanın nüfus cüzdanı


Doping'de Engel Yok Kampanyası Abonelik Ön Bilgilendirme ve Başvuru Formu için tıklayınız
Sıkça Sorulan Sorular
Kampanya kapsamı nedir?
Kampanyadan 02 Aralık 2016 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında belirtilen sürelerde abonelik sözü veren bireysel müşteriler yararlanabilir. Kampanya kapsamında internet ve telefon bağlantı ücretleri hediyedir. Modem talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti 24 ayda 5 TL veya peşin 120 TL, ADSL modem ücreti 24 ayda 3 TL veya peşin 72 TL olmak üzere faturaya yansıtılır. Kampanya kapsamında sunulan internet ve telefon paketlerinde yer alan hızlar, bulunduğunuz bölgede ki altyapıya göre değişkenlik gösterebilir. Doping'de Engel Yok kampanyası, aşağıda belirtilen koşulları sağlayan Engelli, Gazi ve Şehit Yakını kullanıcılar için geçerlidir. Engelli kullanıcıların başvuru koşulları: Engelli kullanıcılar için kampanyamız özürlülük oranı %40 ve üzeri olanlar için geçerli olacaktır. Bu paketlere başvuruda bulunulacak her TC kimlik no için bir paket satışına izin verilecektir. Engelli müşterilerin kendileri başvurabileceği gibi, 1. derece yakınları (anne, baba veya çocuk) da başvurabilir. Gazi ve Şehit Yakınları için başvuru koşulları: İndirimden yararlanmak isteyen gazi/şehit eşi son kullanıcılar veya gazinin/şehidin birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) başvuruda bulunabilir. Engelli kullanıcılar için kampanyamız özürlülük oranı %40 ve üzeri olanlar için geçerli olacaktır. Bu paketlere başvuruda bulunulacak her TC kimlik no için bir paket satışına izin verilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan avajantajlar nelerdir?
Kampanya kapsamında internet ve telefon hizmet bedelleri 24 ay sabit fiyat garantisinde olup internet ve telefon bağlantı ücretleri hediyedir. Kampanya kapsamında abonenin başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişi sebebiyle ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır.
Oturduğum bölgede Fiber internet var mı?
Bulunduğunuz bölgede Fiber internet olup olmadığını öğrenmenin en güvenilir yolu 0 850 333 0 333 nolu Doping Müşteri Hizmetlerini arayarak, açık adresinizi paylaşarak hizmet verilebilirlik kontrolü yaptırmaktır. Bu adımda tarife danışmanınız bulunduğunuz adresde fiber hizmeti alıp alamayacağınız konusunda sizi bilgilendirecektir.
Kampanyadan faydalanmak için nereye başvurmalıyım?
Kampanyaya başvuru sayfasında bulunan formu doldurarak, 4730’a “Doping Abone” yazıp kısa mesaj yollayarak veya 0850 333 0 333 nolu Doping Müşteri hizmetlerini arayarak başvurabilirsiniz.
Kampanyaya başvurmak için gerekli evraklar nelerdir?
 • Abonelik Sözleşmesi
 • Kampanya Başvuru Formu
 • İnternet - İşletmeci Değiştirme Formu
 • Telefon – İptal Formu
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Engelli kullanıcılar için başvuru sırasında istenen belgeler:
 • T.C. Nüfus Cüzdanı
 • Özürlü Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu
 • Başvuru yapan 1. derece yakını ise, başvuru yapan kişiye ait T.C. Nüfus Cüzdanı

Gazi ve Şehit Yakınları için başvuru sırasında istenen belgeler:
 • Emekli sandığı serbest kartı
 • Gazi/şehit eşi nüfus cüzdanı için
 • Başvuru yapan gazi/şehidin 1. derece yakını, başvuruyu yapanın nüfus cüzdanı
Kampanya kapsamında başka bir işletmeciden Millenicom’a geçişim sebebiyle ödemem gereken 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli nasıl karşılanacak?
Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci değişikliği sebebiyle abonenin ödemesi gereken 120 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar abonenin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için abone, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde 0212 325 66 16 numaralı faksa veya info@doping.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli abonenin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Aboneye yansıtılacak indirim nedeniyle faturanın basılmaması durumunda abone SMS ile bilgilendirilecektir.
Zaten Doping abonesiyim, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?
Bu kampanya mevcut abonelerimiz için geçerli değildir. Mevcut abonelerimiz için hazırladığımız teklifleri öğrenmek için 0850 333 0 333 nolu Doping Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Kampanya başvurusu yaptım şimdi ne olacak?
Doping Müşteri Hizmetleri’nden tarife danışmanınız sizi 24 saat içinde arayacaktır. Seçmiş olduğunuz tarife ve abonelik süreciniz ile ilgili sizi bilgilendirerek, abonelik sürecinizi onayınız ile birlikte başlatacaktır. Tarife danışmanımız aynı zamanda tüm süreç için sizi bilgilendirecektir.
Kampanya kapsamında hangi ücretleri ödeyeceğim?
İnternet ve Telefon hizmetleri için seçilen tarifelerin aylık abonelik bedelleri 24 ay sabit olarak faturanıza yansıtılır. Ayrıca telefon hizmeti için ay içerisinde yapmış olduğunuz bedava dakikalar dışında kalan kısım ücretlendirilir. Kampanya kapsamında internet ve telefon bağlantı ücreti hediyedir. Modem talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti 24 ayda 5 TL veya peşin 120 TL, ADSL modem ücreti 24 ayda 3 TL veya peşin 72 TL olmak üzere faturaya yansıtılır.
Hizmet başladıktan sonra gelecek olan ilk faturamda hangi ek ücretler yer alacak?
Aboneliğinizin başlangıcında size ulaşacak ilk faturanız, abone olduğunuz ayın son günü kesilecektir. Bu faturanız, abone olduğunuz ay boyunca almış olduğunuz hizmet ücretlerini içerecektir. Kampanya kapsamında modem talep edildiyse, modem taksidi ilk ilk faturaya yansıtılacaktır. Ayrıca abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
Adil Kullanım Noktası nedir? Aldığım hizmeti nasıl etkiler?
Adil kullanım uygulaması, mevcut altyapı kaynaklarının tüm kullanıcılara eşit kalitede hizmet sağlaması amacıyla Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu tarafından 02.07.2012 tarih ve 2012/DK-07/302 nolu kurul kararı ile devreye alınan bir uygulamadır.

Adil Kullanım Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
Modem kurulumunu nasıl yapacağım?
Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz modemlerimiz tak-kullan teknolojisine sahiptir. Tak kullan modeminizi çalıştırmanız ve internet hizmetini almanız için modeminizin kablolarını takmanız yeterlidir.

Ayarlar ile uğraşmanıza gerek olmadan, size ait olan kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak yüklenir ve internetiniz kullanıma hazır hale gelir.

Kurulumla ilgili video ve destek dökümanlarına www.doping.com.tr web adresimizdeki Destek > Modem Kurulumu bölümünden ulaşabilirsiniz.

Zyxel VMG1312-B10D marka VDSL/Fiber modem kurulum dökümanı için tıklayın.
Zyxel P-1302-T10D marka ADSL modem kurulum dökümanı için tıklayın.
Modem kurulum videoları için tıklayın.
Hizmet başladıktan sonra karşılaşacağım sorunlar için nasıl yardım alabilirim?
Doping aboneliğiniz süresince en çok ihtiyacınız olan konularda Doping Asistan hizmetinden faydalanabilir, daha detaylı konular için Online İşlemler Merkezine üye olarak kullanım bilgilerinize erişerek canlı destek alabilirsiniz.
Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi iptal edersem ne olur?
Taahhüt süreniz bitmeden abonelik iptal edildiğinde, kampanya kapsamında sunulan indirimler tahsil edilir. Ancak kampanya kapsamında tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük kısım dikkate alınır. Taahhüt kapsamında internet hizmeti için sağlanan bağlantı ücretleri, varsa modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazında sağlanan hizmetler kapsamında indirim ücretleri son faturanızda yer alır.
BAŞA DÖN